Kašnjenje m, mogucnost trudnoće?

ja657

Poštovani, ciklusi su mi inace 31-34 dana otprilike, zadnju menstruaciju sam dobila 5.3., imala sam jedan kratki, nedovršeni nezasticeni odnos na pocetku plodnih dana, bez ejakulacije. Sada mi kasni vec 4 dana iako me jako bole grudi na dodir, znalo me probadat u trbuhu kao da cu dobiti i uz sve to i zelju za slatkim kao i uvijek prije menstruacije. Molim Vas, da li postoji mogucnost trudnoće ili da ocekujem menstruaciju?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
simptomi koje navodite vjerojatno su u sklopu pms-a. Ako ste imali odnos bez ejakulacije ne postoji mogućnost trudnoće. Za svaki slučaj preporučam test na trudnoću.