kasnjenje menstruacije

sasava

Dobro vece ovako 21 novemra sam popila tabletu za dan posle i posle par dana sam opet dobila (verovatno zbog te tablete) i trajalo je 3,4 dana u decembru sam trebala da dobijem 15-tog ali mi je kasnila 2 nedelje i u januaru nisam uopste dobila imam na svakih 28 do 31 dan poslednji odnos sam imala u dembru i koristili smo zastitu i uvek je koristim uradila sam 2 testa na trudnocu i oba su negativna veoma brinem zbog cega mi toliko kasni ?????????????

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su testovi negativi ne radi se o trudnoći.
O uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima.

znatizeljan765

Dobar dan trebala sam dobit u subotu znaci 7.3. Zadnja menstruacija mi je završila 14.2. Cuklus mi trsje inace 25 dana.. zadnji spolni odnos mi je bio 1.3. I jako me boli desni jajnik.. kakve su sanse da je u pitanju trudnoca a ako nije sto bi moglo biti? ? Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prvo u prijašnjim postevima pročitajte sve u vezi kašnjenja menstruacije. Ciklus je sklon oscilacijama. Od 24-35 dana,. Dakle ciklus vam još ne kasni.