Kasnjenje menstruacije

anči3119

Doktore, dakle menstruacije su mi više-manje redovite, nikad mi ne kasne.. no ovaj mjesec mi kasni dva dana.. bila sam prije dva tjedna prekinula s dečkom i bila sam pod velikim stresom, no imali smo odnose poslije moje zadnje menstruacije tri puta.. uvijek s kondomom i nikad nije ejakulirao dok je bio u meni.. jel moguće da mi menstruacija kasni zbog tog stresa i nervoze? uvijek sam i spavala poslijepodne po dva, tri sata a u posljednja dva tjedna sam to promijenila, čitala sam da možda ito može biti uzrok?
i je li moguća trudnoća ako dečko ejakulira i bude ejakulata i po njegovoj ruci i onda nakon 5 minuta stavi prst u vaginu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o trudnoći.
Ostalo pročitajte u prijašnjim postevima na temu kašnjenja menstruacije.

tinatinchi

Postovani, da li bi mogla dobiti odgovor na svoj prethodni upit..? zahvaljujem se..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Smdj ako ste sigurni u svoje tvrdnje vi i partner onda se ne radi o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tinatinchi prema opisanom se ne radi o trudnoći.

kat4e_Bubu

Zanima me dali vise uradzenih testova koji su bile negativne, pobiju sve sumnje oko trudnoce ili menstruaciju pobija sve sumnje? Hvala vama

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako imate menstruaciju i testovi su negativni, zasigurno se ne radi o trudnoći.

kat4e_Bubu

Puno vam hvala! jeste imala sam menstruaciju ali mi je palo na pamet da je bila lazna pa sam uradila 4 razlicite testove koji su bile negativni. Tako da iskljucjena e svaka mogucnost o trudnoci ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne brinite.

anam1m

Zaboravila sam spomenuti kako imam grceve od jucer iste kao prije menstruacije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Novo pitanje morate postaviti tamo gdje je bio i prijašnje. Nemam vremena tražiti vaše prijašnje pitanje.