Kasnjenje menstruacije, mlecni iscedak

Stef123

Postovani,
Zelim Vas zamoliti za jedan savet. 8.9 sam imao odnos sa partnerkom, naravno uz zastitu. U toku odnosa penis mi se opustio na neko vreme tako da kondom nije bio zategnut uz njega kako treba, tu me jedino brine da nije mogao iscureti preejakulat i tako dodje do zaceca? Trebam napomenuti da sam na kraju ejakulirao uz samozadovoljavanje, bez medjusobnog odnosa, u kondom. Zatim, 20.9 joj se pojavio mlecni iscedak u nesto vecoj meri, a trebala je dobiti 2.10, pre 7 dana. Takodje 30.9 je imala blago krvarenje iz vagine za koje smo mislili da je menstruacija, ali nije jer se desilo samo jednom.
Hvala u napred! Izuzetno cenim vas rad i zalaganje koje pruzate ovako putem foruma sirom naseg podrucja.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, preporučam da učini test na trudnoću. Krvarenje koje opisujete moglo bi biti implantacijsko.

Stef123

Uradila je test, ali ne ujutru, vec uvece. 6 sati nije isla u toalet kako bi bila veca koncentracija mokrace, u nadi da ce test biti validan, uz to menstruacija kasni vec 7 dana. Test je bio negativan, nadam se da je sve u redu?

Ivo Balenović, dr. med.

Ako je test negativan sigurno se ne radi o trudnoći.