Kasnjenje menstruacije, moguca trudnoca?

Barbara1811

Postovani,

ciklusi su mi uvijek redoviti i traju 28 dana. 23 dana ciklusa imala sam spolni odnos bez zastite prilikom kojeg je decko ejakulirao u mene. Sada mi menstruacija kasni 5 dana. Moje pitanje je jeli je moguca trudnoca ili to moze biti kasnjenje radi jako velikog stresa zbog zavrsnih ispita. Imam sve simptome nadolazece menstruacije (grudi me bole, bol u trbuhu, PMS..). Unaprijed hvala na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom mislim da se ne bi trebalo raditi o trudnoći.