Klimicin

Kuglicaa

Postovani,telefonskim razgovorom sa svojom ginekologicom gdje je zakljucila da je neka bakterijska infekcija(zuti gust iscjedak,pracen pomalo iritacijom)prepisan mi je je klimicin 300mg svakih 6 sati.E sad ja sam zaboravila spomeniti da pijem norvasc za tlak i byol cor za ubrzano lupanje srca.Dali ja mogu uzimati taj antibiotik slobodno uz moju terapiju norvascom i byol corom ili ne,i da li se sa klimicinom smiju koristiti mlijecni proizvodi.Prije 8 mjeseci sam operirala zucnjak pa da li to mozda moze nesto smetati sa klimicinom.Napominjem da nisam pregledana nego je terapija data nakon tel.razgovora i predpostavke na sumptome koje sam rekla.Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, slobodno možete uzimati klimicin i Vašu uobičajenu terapiju. Mliječne proizvode možete konzumirati.