Mucnina

Galaksija990

Postovani, muz i ja smo tokom plodnih dana imali samo jednom seksualan odnos prilikom kojega se namjerno nismo pazili, proslo je od tada 8 dana, je li moguce da vec sada osjecam mucnine? Dva dana vec povracam i imam jake mucnine, imam jak iscjedak, bijel, gust, bez ikakvoga mirisa i imam osjecaj, mozda ce to vama glupo zvucati, ali osjecam kao da mi u jajnicima "pucketa". Napravila sam test koji je na moju zalost negativan, zanima me postoji li mogucnost da sam trudna i da se vec sada mucnine pojavljuju?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Čemu test nakon tjedan dana. Smetnje nisu povezane s trudnoćom. Još je prerano za takve simptome.
Javite se liječniku opće medicine.