Kondom unutar vagine

jelza1

Postovani,

prilikom splolnog odnosa kondom je ostao unutar mene. kako bi ga izvadio, moj partner (koji je svrsio neposredno prije toga pa je stoga imao sperme na ruci) pobrisao je ruku wc papirom i odmah stavio prste unutar mene kako bi izvadio kondom. Zanima me postoji li mogucnost da je mozda neki djelic sperme usao unutar mene, odnosno postoji li mogucnost trudnoce?
Hvala unaprijed na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom postoji mogućnost ulaska sperme u rodnicu.