kontracepcija

ažbaha

Imam 40godina već godinu i pol pijem Diane 3zbog dlakavosti stanje se popravilo.U početku mi je pao tlak,dobro sam se osjećala tako da ih i pijem duže vrijeme. Menstruacije su mi obilnije ali ništa posebno.Muči me to što se pretjerano znojim u zadnje vrijeme i imam grčeve u nogama kod spavanja.Dali je to povezano sa menopauzom možda. Što mi savjetuje te u vezi tableta bojim se da mi se ne vrati visoki tlak i malo imam veću težinu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite spolne hormone i hormone štitnjače i guk iz krvi.
Sugeriram neki blaži kontraceptiv s obzirom na kilograme i dob. Npr. Qlaira bi bila za vas.