kontracepcija i trudnoca

ayllah

vec tri mjeseca koristim kontracepcijske pilule logest, zadnji puta sam zaboravila popiti jednu pililu popila sam je tek nakon 12h. sad sam dobila menstruaciju 5 dana prije i nekako mi je cudna nako vise mi je gusto i smedjkasti iscjedak nego sto mi je krv. i to vec traje tako 5 dana i svih ovih 5 dana imam bolove u doljnjem dijelu trbuha bas kako kad ih imam prvi dan menstruacije. ( nako malo me boljucka)
zanima me da li postoji mogucnost da je ovo lazna menstruacija i da sam mozda trudna?

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
iako je vjerojatnost trudnoće i više nego mala, nećete pogriještit ako napravite kućni test na trudnoću.