krv tijekom odnosa

Poštovani,
zadnju menstruaciju imala sam27.7. te je trajala 5 dana. Menstrualni ciklusi traju mi oko 29,30 dana.
Zadnje spolne odnose imala sam od 3.-7.8., ali su svi bili sa kondomom.
Sinoć me je dečko zadovoljavao rukom te je na prstima primjetio krv. Danas sam ujutro tijekom mokrenja prijemjetila malo smeđeg iscjetka.
Imam li razloga za zabrinutost?
Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne. Vjerovatno je došlo do ozljede rodnice ili vanjskog spolovila.
Otud krv a danas smeđi iscjedak.

majamaja9

postovani ja imam odnose evo vec 2g ali nisu redovne.desava se jednom mesecno ili nekad i vise meseca.e sad problem je u tome sto ponekad nakon odnosa kad idem u toalet imam malo krvi kao neka sluz roze-crvene boje, a isto i kad nemam odnos samo kad me decko dodiruje prstima desava se da se takvi mali iscedak pojavi.nekad traje nekoliko sata nekad 1,2 dana.molim vas za savet

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno se radi o plićim laceracijama tijekom od odnosa.
Ništa zabrinjavajuće.