Krv u maternici

Mare84

Cao svima nova sam ovdje i imam jedno pitanje koje me bas muci u 7 tjednu sam trudnoce u 6 tjednu mi je doktor potvrdio trudnocu ali i krv u maternici koja nije pored bebe razdvaja ih tanak sloj sanse da beba prezivi su 50/50% dali je netko imao iskustva u tome? I kako je zavrsilo meni je doktor propisao magnezij 300 jednom na dan i vaginalne tablete a uz to i oralne koje se piju prije vaginalnih u Petak imam pregled pa cemo vidjeti kako dalje. Koliko je to ustvari opasno za bebu i do kojeg tjedna trudnoce je riskantno. Hvala vam puno na odgovoru i pomoci

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, radi se o podljevu(hematomu).
Složio bih se s mišljenjem vašeg liječnika. Prepruka gestagene profilakse, mg, diazepam i strogo mirovanje.