krvarenje

lili12345

Postovani,imam pitanje. Da li je moguće da nakon spolnog odnosa se pojavi krv?naime imala sam spolni odnos koji me nakon nekog vremena poceo boljeti. Peklo me i bol je bila vrlo jaka. Sada ujutro sam primjetila na wc papiru tamnocrvenu boju krvi. Krv je samo na stijenkama rodnice. Da li je moguce da su peckanje i bol uzrok nadrazivanja rodnice i pojavljivanje krvi na stijenkama rodnice? I ako da,kako bi se moglo to rijesiti,ublaziti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Svakako da je nakon svakog odnosa, moguće krvarenje ako se ošteti sluznica ili predio vanjskog spolovila.
Rješenje je apstinencija od odnosa, a možete korisititi i vaginalete Cicatridine svaku večer.
Odnosi dalje uz korištenje lubrikanta.

lili12345

U redu,hvala. Zanima me još samo koliko dana traje to "krvarenje" i da li se to oštećenje rodnice moze pretvoriti u infekciju ili nesto sto bi moglo naštetiti spolnom zdravlju?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Do tjedan dana traje epitelizacija ovisno o tome koliko je duboka laceracija.