krvarenje tijekom odnosa

jelkicajela264

Poštovani, pijem Logest pilule već dvije godine. U nedjelju sam za vrijeme odnosa prokrvarila i sad već dva dana imam smeđi iscjedak, da napomenem da sam iz blistera uzela tek nekih 10 pilula. Obično ih uzimam uvijek u isto vrijeme, no zna se desiti da zakasnim 2, 3h sa pilulom. Imam li razloga za brigu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nastavite s uzimanjem. Sukrvica je vjerovatno zbog odnosa.

Zuzana20

Poštovani..
Primjetila sam da tokom poslednja dva odnosa malo krvarim (malo grublji odnos) iscjedak posle odnosa je jako svijetle roze boje...sutra idem zakazati prijegled kod ginekologa...a do tada ako mozete da kazete sta bi mogao biti uzrok?! imala sam 2 namijerna pobacaja iz zdravstvenih razloga da li i to igra nekakvu ulogu u svemu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zuzana moguće je od ozljede tijekom odnosa, ranice, polipa na vratu maternice i sl.