lactogyn

rafaello

Kao sto ste i bili rekli prema mojim simptomima imam gljivicnu infekciju, tocnije kandidu. Prva 4 dana ssam imala jako gust bijeli sirast iscjedak a sad je vodeniji. Isla sam kod svoje doktorice obiteljske medicine i rekla je neka kupim Lactogyn tablete. Danas sam.pocela.pit a prepisano mi je 2 na dan. (imam 30 kapsula za popit) i uz to koristim i Lactogyn gel za intimnu njegu. Hoce li mi proci kandida po tome?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da neće.

Zabrinuta.mala.

Postovani, zbog povremenog svrbeza na ulazu u rodnicu mi je ginekologica rekla da koristim kremu protiv gljivica(mislim da se zove vagisan), pet dana dvaput dnevno i da onda pocnem piti lactogyn 7-14 dana. Prije toga(kreme i lactogyna) sam koristila vaginalete i kremu canesten i nije bas pomoglo. Sad pijem lactogyn kapsule vec 4 dana i danas sam primjetila bijeli sirasti iscjedak. Svrbez se pojavi nakratko i povremeno npr ujutro danas a kasnije vise nista i jucer nista.. da li je taj iscjedak normalan? Uz to pijem i softinelle P kontracepciju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije. Koristite Canesten vaginalet tri večeri.

Zabrinuta.mala.

Ali od tih tri tableta meni se samo jedna otopi kako treba, bez obzira koliko ju duboko gurnem u rodnicu. To znaci da ne prodjeluje

Dejan Šakoronja, dr. med.

Onda koristite Canesten vaginalnu kremu kroz tri večeri ili Plimycol vaginalete.