Trudnoca

Stefan98

Moja devojka je nevina. Pre nekoliko dana smo se nagi trljali ali nismo sigurno da l' je njena vagina bila u dodiru sa vodom koja je izaslja iz mog penisa (predejakulatorima) Mene zanima da li moze da ostane trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne može. Dječače lijepo se educirajte na našim stranicama da pitanja poput vašeg bude što manje.

Milan95

Hteo bi da pitam da li moze doci do trudnoce u plodnim danima i tokom mesnstruacije a pritom smo koristili zastitu( kondom) koji nije puko. Devojci kasni 3dana. Hvala unapred

dina2909

Poštovani,
0 negativna krvna grupa sam, a suprug A pozitivan. dali trebam dobiti injekciju kod pobačaja i dali se ta injekcija daje već kod 5 tjedana trudnoće kada nastupi pobačaj? u provoj trudnoći mi ju nisu dali (nije me nitko ni pitao koja sam krvna grupa), druga trunoća je bila svega 4 tjedna, a sada je srce prestalo kucati u 8 tjednu trunoće, pa me zanima dali trebam tu injekciju i dali ima to neke veze? pošto je jučer bilo 8 tjedanai 2 dana rekli su mi da čekam još tjedan dana da vidim dali ću prokrvariti, a ako ne da dođem na kiretažu, dali postoji mogućnost da stanje bude pozitivno, nalaz uzv je kčš negativno, crl 5 mm za 5 tjedana, gv za 5 tjedana, desni jajnik uredan, lijevi sa žt Retrouteriono bez slobodne tekućine, u spekulima sekrecija od utrogestana, portio epitelizirana, koniča palpatorno uterus smekšan, uvećan, mobilan, bezbolan, cerviks čalanak zatvoren, nema ak krvarenja
hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Milan ako ste sigurni u zaštitu, neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dina trebate dobiti injekciju rhogama.

Milan95

Hvala na odgovoru.
Hteo bi da vas pitam i ovo zasto onda devojci kasni menstruacija, jer prilikom zasticenog odnosa(kondomom),koji nije puko a pritom nisam ni svrsio uopste u kondom tokom odnosa ?

Milan95

Interesujeme zasto onda kasni devojci menstruacija jer kondom nije puko,a i prilikom odnosa ja nisam svrsio u njemu?hvala unapred

Milan95

A i 2puta smo radili test trudnoce i oba puta negativan.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći ako je test negativan.

Milan95

Spavao sam 4puta sa devojkom za vreme plodnih dana i menstruacije i imali smo sve vreme kondom i nisam svrsio. Pa sad imam par pitanja: Da li moze da zatrudni od sluz koja izlazi kad se digne penis? Njoj sad kasni menstruacija 4dana i nije li trudna?, a pritom je bila ceo mesec prehladjena i pila je lekove. hvala unapred i izvini na dosadi

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dječače odgovorio sam vam što mislim o vašem problemu.LP.

Milan95

Dali je opasno kad je beta hcg 0,10

Anonimus2530

Pozdrav,imala sam spolni odnos s dečkom dva dana nakon što mi je menstruacija prošla,i tolom odnosa,nije došlo do ejakulacije,ali prije nego je došlo on je slonio penis od mene,ali sad nisam u potpunosti sigurna je li malo predsjemene tekućine ostalo u meni,ali uglavnom odmah sam dan poslije popila hitnu kontracepciju. Pa me sada zanima da li je moguća trudnoća ako sam popila tu pilulu,nije došlo do potpunr ejakulacije i nisu bili plodni dani?? Hvala unaprijed..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Milan nije. To je negativna vrijednost i ne radi se o trudnoći, pod pretpostavkom da je isti rađen najmanje nakon 15 dana od rizičnog odnosa.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Anonimus prema opisanom neće doći do trudnoće.

Milan95

Doktore devojka jos uvek nije dobila,kasni jos menstruacija 6-7dana,a test je bio 3puta negativan,beta hcg takodje bio negativan(0,10) i radjen je 1meseca od odnosa. Mene interesuje zasto ne dobija menstruaciju?(a ima svi simtomi kao i ranije kad treba da dobije,bol u grudima i bubuljice-akne). Teo bi samo da navedem da je zadnjih mesec dana bila prehladjena i pila lekove.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Milane zadnji put Vam odgovoram. U prijašnjim postevima sam na više mjesta napisao koji su mogući uzroci kašnjenja menstruacije. Koji je uzrok kod vaše djevojke doista ne znam.