lažna menga ?

deti644

ovdje sam nova i neznam dali sam uopce u dobroj rubrici pocela pisati ,ali molim vad za pomoć.Prosli mjesec sam dobila mengu 2x ovaj mjesec mi kasni 3 dana .Danas sam dobila i krv je blijede boje te jako slabo curi..Dali je to lažna menga ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno nije lažna. Moguće je da je to tek početak menstruacije.