Lazna menstruacij ???

Kleopatra0410

Imam pitanje ovako ja i suprug radimo na bebi.
Menstrualni ciklus mi traje oko 30 dana a mjesecnica 6-7 dana i imali smo odnose za vrijeme plodnih dana i ovulacije.
E sad pitanje:"znaci meni je menstruacija dosla ranije 5 dana dali je u pitanju moguca trudnoca ili ne???
Imala sam bolove oko trbuh par dana prije i jos 4 dana za vrijeme menstruacije....i da 8 dana nakon ovulacije mi je test na trudnicu bio negativan.
Sad da od tolke zelje za bebom sam neke stvari umislila ili

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako je u pitanju prava menstruacija, trudnoća je isključena. Ako se radilo o implantacijskom krvarenju tada bi bilo dobro da ponovite test.

Kleopatra0410

Uredu probat cu napraviti test.
U slucaju da nisam trudna posto pokusavamo malo vise od pola godine dali bi mi vi preporucili kakve kapsule il....gledala sam gynella natal ferti gel

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, možete pokušati Gynella natal fertil gelom, ali ako do željene trudnoće ne dođe unutar godinu dana, savjetujem obradu u smislu neplodnosti. Prvi je korak analiza spermiograma.

Kleopatra0410

Koji bi mi gel jos preporucili posto tog gela nema u ljekarnama

Ivo Balenović, dr. med.

Možete početi uzimati folnu kiselinu.