LOGEST

korisnik2015

Postovana,

Gin. mi je propisao Logest jer sam se zalila na akne i maljavost. Vec cetvrti mjesec ih primjenjujem i ne osjecam se najbolje u zadnjih par mjeseci. Cesto se budim nocu i dozivljavam napade panike ili anksioznosti (ubrzano lupanje srca, poteskoca u disanju, trnjenje ruku i nogu, suva usta, preopterecenje misli itd.), inace nemam istoriju depresije ili slicnih napada. Zanima me da li je moguce da je to nus pojava i s obzirom da mi je ovo cetvrti mjesec, da li mi se tijelo jos privikava na hormone ili treba da prestanem sa ovim tabletama jer se sada vec brinem?
Ako odlucim da prestanem, da li mogu da prestanem kada god hocu, pa i u sred ciklusa ili da ispijem kutiju do kraja?

Nadam se da mi mozete pomoci,
Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Promjenitie pilule jer imate nuspojave a i isti ne djeluje na akne i malavost. Sugeriram npr. Belaru.