Mastrubacija ili samozadovoljavanj

ivano89

Lijep pozdrav, jeli moguca trudnoca bez spolnog odnosa, znaci tijekom mastrubacije sperma se prstima prense na neke stvari i sad da zena sa svojim prstima prenese spermu na svoje spolovilo i ako koji spermic ude u rodnicu jeli postoji mogucnost? happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Malo vjerovatno. Jedino ako se ejakulat unese u rodnicu tada šansa postoji.