Trudnoća

jana111

Poštovani. Zadnja menstruacija je bila 11.kolovoza trajala je do 16.kolovoza. Sljedeća ocekivana je 13.rujna. no decko je 24,25,26 nije siguran ali kaze da je osjetio kao da je u mene svrsio. Da je imao taj osjecaj. Menstruacija mi zna doci dan prije ili dan kasnije. Zanima me dali je moguca trudnoca? Hvala unaprjed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguća je i šansa nije mala ako je došlo do ejakulacije.

Lana_1

Postovani, trudna sam 10 tjedana, vec 2-3 dana osjecam bolove u kostima kao neka bol u zdjelici i preponama, stomak me ne boli znaci samo kosti, na ultrazvuk idem 15.9. A na ginekoloski 16.9. Pijem duphastone i folatnu kiselinu vec 6 tjedana. Unaprijed hvala na odgovoru. Pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite laboratorijsku obradu, crp, urin, cervikalne briseve i urinokulturu.