Menstruacija

Gromada11

Dobar dan! Zadnja menstruacija mi je bila 14.03 i sada mi kasni 5 dana.nisam imala spolni odnos.i prije menstruacije sam imala smedkasti iscjedan 2 dana.17.04 sam imala prozirni vodenasti iscjedak.pa me zanima dali ce mi menstruacja doci i zasto sam imala taj iscjedak. dali trebam posjetiti ginekologa uvezi toga.. hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test na trudnoću. Ako ste spolno aktivna u plodnim danima šansa je moguća.

julija1123

Pozdrav! Imam 27 godina, proslo ljeto mi je ustanovljen cin3, operiran sredinom 9. mj. Papa test sam radila u drugom mjesecu ove godine i pokazao je da je sve u redu. Prosjecni ciklus mi je 30 -31 dan, prosle godine neposredno prije operacije je bio 38 dana, a jednom se desilo da je 34.
Prosli mjesec sam imala manju vodenu cistu, pokusavala sam se rijesiti bolova toplim oblozima dok nisam dosla do svog ginekologa, i tad mi je ciklus bio 28 dana, najprije sam imala smeckasti iscjedak, a iduci dan je pocela menstruacija, 15. 3., trajala je sest dana kao inace.
Sada mi kasni, danas mi je 35 dan ciklusa, jutros sam radila test na trudnocu, negativan je. Pomisljam da kasni zbog nervoze, jer se plasim trudnoce, a mozda sam nesto poremetila tim oblozima, nehotice ubrzala dolazak menstruacije proslog mjeseca, pa sad kasni?

Gromada11

Nisam imala spolni odnos u plodnim danima. Nisam ga nikako imala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Julija ne znam koji je uzrok kašnjenja kod vas. Možda ponovno cista. O ostalim uzrocima pročitajte u prijašnjim odgovorima koji govore o tome.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Gromada onda se ne radi o trudnoći. Možda upala, cista ili sl. Ako smetnje potraju javite se na pregled i UZV.