menstruacija

butterfly1738

Postovanje!
Za vrijeme menstruacije uvijek imam pritisak u crijevima,bol u unutrasnjosti straznjice slicno kao vjetrovi ali me probada jako i boli..Ovu menstruaciju se pogorsalo,nisam mogla spavati cijelu noc jer ni jedan polozaj ne odgovara osim kad lezim na ledima,malo se smiri ali opet odjednom samo "probode" ne znam kako bi to opisala.
Kada osjetim da moram na wc,pokusam ali ne mogu jer jako probada i u tom trenutku se nemogu ni pomaknuti kako je jaka bol.. to mi se inace dogada tijekom menstruacije,postoji li neki nacin da se to ublazi ili sprijeci?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Postoji, jaki analgetici ili oralna kontracepcija.