Menstruacija drugi put u mjesecu

lidija.p.

Poštovani menstruaciju sam imala 3.8 i trajala je do 8.8 normalno kao i svaki puta ,nisam imala uobičajene bolove..Međutim ,doživjela sam strašan stres tata je morao na hitnu operaciju i sva sam bila pod napetošću ,,,da bi se jutros probudila i dobila menstraciju sa bolovima kakvih imam svaki mjesec,.Dali je to normalno ili od stresa ?,Napominjem kada sam imala menstrauaciju 3.8 primjetila sam da sam u ovulaciji tj plobnim danima jer su me jako boljele grudi i imala sam uz menstraciju i rastezljivu sluz poput bjelanjka te sve simptome ovulacije .Kako da sada računam svoj ciklus ,dali racunam ovu menstraciju ili onu od 3.8 .Zvala sam svoju ginekologinju kaže da se to događa , ako se krvarenje produži duže od 7 dana da dođem.hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Slažem se s mišljenjem vaše doktorice. Te iznimne i teške situacije mogu rezultirati takvim krvarenjem.

lidija.p.

to mi se do sada nikada nije dogodilo ,dali je tome kolmuliralo stresno razdoblje.? Dali je to uobičajen ili je razlog za uzbunu?Spolne odnose nisam imala 4 mjeseca ,Kako da raćunam sljedeći ciklus dali od prve menstracije 3,8 ili od danas?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Od 3.8 računate menstruaciju.