miom i ostali problemi

ana

Poštovani,
imam 36 godina i dvoje djece. Na maternici mi se uvećao miom duplo u godinu i pol i sada je veličine 6 cm. Smetnje koje imam su: nemogućnost zadržavanja mokraće, opstipacija i proljevi, bolni odnosi i nedostatak spolne želje, bol u križima, bol u dojkama. Od ostalih problema imam česte migrene i glavobolje, trnjenje lijeve ruke i noge, povećani kolesterol i trigliceride, i pretilost. Molim za savjet! Hvala!

prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Ana,
Savjet je javite se svom ginekologu radi operativnog zahvata.