mised ab

emina.mina

Veliki pozz molim vas ako moze pomoc,iza sebe imam jedan porodaj i cetiri spontana tj missed ab svaki put poslije toga,radila sam ove nalaze papa test (bris na klamidiju mikopazmu ureaplazmu mikrobioloski bris grlica i vagine moram uraditi sad nisam uradia)torch hormone stitne insulinemija,vitamin d ,prolaktin,mali i veliki koagulogram genetski test na trombofiliju antinuklearna antitjela,antofolipidna antitjela lapus anticoagulant sve je u redu osim sto mi je vitamin d malo nizi 13,8 je sta bi mi vi jos preporucili prije sledece trudnoce da ne bi ponovo doslo do spontanog i prije porodaja sam imala jedan spontani porodila sam se u 38 sedmici pila sa dobrostom i ginipral do kraja hvaala vam unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem da i Vi i suprug učinite kariogram: prikaz izgleda i broja kromosoma.