Misljenje strucnjaka

Vjecitistudent

Doktore

Ako sam imala nezasticeni odnos i poslje tog odnosa nakon mjesec i pol vadila Betu hcg koja je iznosila 0,100 dali nemam vise razloga za brigu.
Citala sam da je beta hcg iz krvi najpouzdaniji test na trudnocu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nemate razloga za brigu. Niste trudni.

Vjecitistudent

Zahvaljujem

Vjecitistudent

Postovani doktore
Molila bih vas jos jedan odgovor na moje pitanje

Plodni dani su mi prosli trebam dobiti od 10 do 12 ovoga mjeseca.
Danas sam primjetila sluz prozirnu u maloj kolicini kad se brisem poslje male nuzde.
Dali je to normalno jer nisam primjecivala ranije

Nisam bila seksualno aktivna vec sam samo samozadovoljavala muza gdje sam nakon toga otisla na wc i obrisala se papirom .
On je obavio sve sebi u ruka al bojim se da nije meni nesto ostalo i dali se na taj nacin uopce moze ostati u drugom stanju

Dejan Šakoronja, dr. med.

To je sluz. Nećete ostati trudna na takav način.

Vjecitistudent

Nemojte zamjeriti ako nekada imamo malo "glupava"pitanja.

Hvala sto postojite pa nam pomognete na ovakav nacin.

Zbog čega se javlja ta sluz,dali je to normalno pred menstruaciju

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sluz je produkt žlijezda rodnice i predvorja rodnice, indirektno umanjuje trenje kod odnsa.

zovem_se_crvena

Dobro večer,
točno 28.09. sam imala nezaštićeni seksualni odnos, pri čemu nisam sigurna da li je partner ejakulirao. Nakon toga sam radila kućni test za trudnoću, i bio je negativan. Te imala sam menstruaciju, koja je kasnila par dana nego inače.
Znam da je mogućnost trudnoće jako mala, ali dobila sam par kilograma, i često imam mučnine nakon jela.
Kakve su vaše preporuke?
Unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći.