moguca trudnoca

pijem kontracepciju vec 3 mjeseca..trenutno imam onu pauzu od 7 dana...imala sam spolni odnos i zaboravila san popiti tabletu inace pijem svaki dan u 00:00
ali ovaj put sam popila tek sledeci dan oko 10 ujutro..
dali je moguce da sam trudna?? 5. dan mi je pauze a ja jos uvijek nemam menstruaciju.?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da ne.

a sto ako za vrijeme pauze od 7 dana ne dobijem menstruaciju?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pijete dalje svejedno nakon sedam dana pauze.

Poštovani,imala sam spolni odnos bez zaštite dan poslje menstruacije,nije ejakulirao u mene,drugi put smo isto bez zastite takoder nije ejakulirao u mene, ali mislim da su mi bili plodni dani,iako sumnjam da su mi tocni plodni dani jer mi menstruacija nije redovita predzadnja menstruacija mi je kasnila dva tjedna,zadnja mi je dosla prije..sada mi opet kasni tjedan dana da li je moguce da sam trudna ili je vise rijec o nekakvom poremecaju?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne uzimate pilule? Ako ne uzimate šansa je mala za trudnoćom.