moguca trudnoca

kaca726

Hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

matejika1512

postovani..da vas podsjetim.. posljednju menstruaciju imala sam 19. 6 koja je trajala do 25.6, ciklus mi traje 31 dan. dakle, ovu sam trebala dobiti 20.7. međutim, menstruacija mi kasni 8 dana. sa dečkom sam imala zasticene spolne odnose(kondom) 26.6, 5.7 i 13.7 također sam pocetkom 7 mj imala upalu sinusa i pila Doksicilin kapsule i summamed kapsule. jucer poslijepodne sam napravila test na trudnocu kao sto ste rekli i bio je negativan, također, danas ujutro sam isto napravila i isto negativan. dal je onda uzrok upala sinusa i antibiotici? jer mislim da je proslo dovoljno vremena da ucinim test koji bi bio pouzdan. hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Pričekajte još koji dan da nastupi menstruacija.