Moguća trudnoća?

zabrinuta26

Poštovani!Prije 3 tjedna imala sam PETING.Nismo imali zaštitu,on je samo lagano i kratko svoje spolovilo stavio u rodnicu i to plitko i svidjelo mi se. happy Moram reći da baš ništa nije izišlo te sam NEVINA.5 dana poslije počela osjećati bolove u želucu i lagane mučnine i jako se uplašila da nisam trudna ili teže bolesna!Ipak imala želučanu virozu i sad mi je želudac u redu.Onda sam odahnila kada sam dobila menstruaciju i to je bila onakva kao inače i obilna i trajala 29.7.-2.8.Dan poslije menstruacije primjetila samo jednu kapljicu nećeg smeđeg i opet se jako uplašila da nisam trudna.Počela sam zbog toga pritiskat trbuh jer takva navika mi postala.Ovih dana imam neku težinu u crijevima i vodenaste stolice pa malo i pritisak na mokrenje..Mislim da je posljedica stresa.Onda prstom danas uvukla dublje u rodnicu(mogu iako sam nevina,ali ne preduboko)i opipom grlića maternice možda ili možda nekog drugog unutarnjeg organa,osjetila kao neku točku pa sam jako uplašena da ipak nisam trudna.Stvarno ne vjerujem da sam trudna jer sam imala normalnu menstruaciju i nemam ni bolne ni napete grudi ni nikakve promjene u najdonjem dijelu trbuha ni promjene okusa,ali isto još ne mogu se opustit.Unaprijed od srca hvala Vam! :'( <3

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste trudna dakako. Ta rupica na vratu maternice je cervikalni kanal njegovo vanjsko ušće. Educirajte se .