Moguca trudnoca

studentica000

Ciklus mi traje 28-31 dan. Spolni odnos sam imala 11 i 12 dana ciklusa koji se u mom kalendaru navode kao plodni dani. Odnos sam imala sa zastitom (kondom) + prekinuti snosaj. Da li je moguca trudnoca? Te da li da radim test?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne treba test jer odnos nije bio rizičan.

stels02

Pozdrav
Ovako imala sam odnos od 5 minuta na dan kada mi je samo ujutro malo islo ono smedo a krvi nije bilo od dan prije i nije doslo do ejakuacije nego je decko kasnije ejakulirao doma.
Onda smo imali nakon 3 dana ali s kondomom kada su mi bili neplodni dani isto 5 minuta i isto je kasnije svrsio doma.
I zadnji smo sad imali prije 6 dana kada je samo vrhom malo usao u mene te mi je kasnije ejakulirao u usta.
Dali se trebam briniti jer inace imam neredovite menstruacije te su mi sad zadnja 2 ciklusa trajala 41 dan zadnja menstruacija mi je bila 23.2.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
ukoliko nije došlo do ejakulacije u rodnicu, ne postoji mogućnost trudnoće.