Moguca trudnoca u neplodnim danima!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, imali ste odnos u vrijeme neplodnih dana. Mogućnost trudnoće je samo teoretska - ako ovulacija urani 7 dana.

123maja

Postovani doktore. Imam 39 god. Ne koristim nikakvu zastitu. Intetesira me kolika je moguca trudnoca ako je menses bila 22.5 a odnos s ejakulatom unutra 2.6. , jedni govore da su plodni dani drugi ne. Ciklus traje 30 dana. Moram napomenuti da imam cistu na lijevom jajniku. Dali je moguca trudnoca i dali cista predstavlja problem. Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, imali ste odnos u vrijeme plodnih dana i postoji mogućnost trudnoće.

Lola21

Pozdrav, ovako imala sam odnos 7.09 i zadnju mjesecnicu 16.08 ciklusi su mi redoviti za vrijeme odnosa decko ejakulirao u rodnicu,po menstrualnom kalendaru 7.09 mi spada pod neplodne dane ali sam za svaki slucaj te noci popila pilulu za dan poslije nakon 2h. Zanima me dali je moguca trudnoca i kad bi mi trebala doci slijedeca mjesecnica jer mi je prvi put da sam popila neku kontracepciju i nemam bas iskustva u tome. Po mom menstrualnom kalendaru sljedecu mjesecnicu trebam dobit 15.09. Hvala vam na odgovoru srdacan pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, imali ste odnos u vrijeme neplodnih dana, a i obzirom da ste popili tabletu ne postoji mogućnost trudnoće. Zbog tablete postoji mogućnost da menstruacija neće doći na vrijeme.

Lola21

Hvala vam puno. Imam jos jedno pitanje jer sam citala na vasim forumima da unutar 7 dana nakon kontracepciske pilule dan poslije zena treba imat neka krvarenja i da se moze uklopit i mjesecnica i krvarenje u isto vrijeme, pa me zanima dali se meni mjesecnica moze uklopit kad i to krvarenje s obzirom da sam ju popila nakon ovulacije ako ne, zanima me od prilike kad bi mi trebala nastupit slj.mjesecnica i dali imam razlog za brigu. Hvala vam na utrosenom vremenu, srdacan pozdrav.

Ivo Balenović, dr. med.

Mjesečnica bi trebala doći kao što i uobičajeno dolazi. Zbog popijene tablete ona može kasniti ili uraniti nekoliko dana.

medankamedo

Postovani.7.dana ciklusa,dakle dan nakon zavrsetka mjesecnice sam imala odnos,sa kondomom,nakon odnosa je decko pregledao kondom i nije biopuknuti a i nije ejakulirao u njega. Za 4 dana trebam dobiti menstruaciju i pojacano mokrim i povremeno imam vrtoglavice,a i prehladena sam.dal je moguce da je u pitanju trudnoca ili je to od prehlade?dal bi bila vidljiva trudnoca ako sad napravim test?zbog odredenih zdravstv.razloga ne smijem ostati trudna pa sam sad malo van sebe.
Hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, imali ste zaštićeni odnos u vrijeme neplodnih dana. Ne postoji mogućnost trudnoće.

Veverica123

Poštovani, imala sam nezaštićen odnos 27.7. Poslednja menstruaciju 18.07. Ciklus mi je prilično neredovan poslednji je bio na 47 dana, a inače je od 30 do 50 dana. Postoji li mogućnost trudnoće, ima li potrebe za tabletom za dan posle?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenim trajanjima Vaših ciklusa odnos je bio u vrijeme neplodnih dana. Plodni dani su od 3 dana prije do 3 dana nakon ovulacije. 12 do 14 dana nakon ovulacije nastupa menstruacija.