mogucnost trudnoce

Pozdrav poštovani!
Nova sam ovdje pa nisam čitala zadnje postove..
Ja i dečko imali smo odnos bez zaštite četiri dana nakon moje zadnje mjesečnice...mislim da su mi to bili neplodni dani i odnos je trajao kojih 2 minute..dečko nije ejakulirao uopće..postoji li šansa za trudnoću?
oprostite što vas gnjavim ali jako me muči to.

Hejhoj123

Postovani, imala sam rizican odnos s deckom dan prije menstruacije. Naime, kondom je pukao i dio je svrsio u mene. Kolike su sanse za trudnocom dan prije menstruacije s obzirom da ja nemam redovite cikluse na godisnjoj bazi pa ne mogu tocno izracunati svoje plodne dane, ali znam da su oni sredinom ciklusa, no svejedno..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Hejhoj ako je dan pred menstruaciju onda neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

1603 ako nije ejakulirao, neće doći do trudnoće.
A da li su dani bili plodni ili neplodni ne mogu znati jer za to trebam više detalja.

hvala vam puno na odgovoru...prema kalendaru dani su bili neplodni..naime 10.6. je bio odnos, a prema kalendaru 12.6. su mi počeli plodni dani.

ashe

Postovani,
zanima me je li trudnoca moguca ukoliko sam imala nezasticeni odnos s deckom dan prije ovulacije. Sigurni smo da nije svrsio u mene, ali me ipak zanima je li trudnoca moguca. To je bilo prije tjedan dana.
Nekoliko dana kasnije sam isla do grada i postalo mi je jako slabo, toliko da sam se skoro srusila.
Zatim, primjetila sam neki dan da su mi bradavice osjetljivije nego inace, a mjesecnicu bih trebala dobiti za 8 dana.
Danas smo opet imali odnos (prvi put nakon navedenoga od prije tjedan dana) i nekoliko minuta kasnije sam osjetila jaku bol u predjelu maternice koja se prosirila prema kraljeznici traje vec 2 sata. Zanima me je li to sve povezano.
Mozda umisljam, ali nekoliko puta mi je jako zasmetao miris cigareta, a inace sam pusac.
Nemam jutarnje mucnine, ali me isto tako zanima kada se one u prosjeku pojavljuju u slucaju trudnoce?
Unaprijed hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste vi tako izračunali onda je vjerovatno tako.

ashe

Znaci li to da je trudnoca ipak moguca iako nije svrsio u meni? I s cime su povezani danasnji bolovi nakon odnosa koji su trajali otprilike 2 sata?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Bolovi su vjerovatno zbog ovulacije.

bobmarley1950

Zadnja mjesecnica je bila 22.05 i trajala je 8 dana, zadnji dan sam imala odnos s deckom i on nije ejakulirao uopce, znaci li to da nemam razloga za brigu?
I jos je prije par dana slucajno stavio prst u moj anus i onda u vaginu, i sutradan mi se pojavio iscjedak koji je zaudarao, no nije me nista peklo niti svrbilo, nazvala sam ginekologicu i ona mi je rekla da je vjv bakterijska vaginoza i poslala mi rojazol vag i plimikol mast, hoce li to pomoci? evo, tri dana ih stavljam i nema nikakvog mirisa. hvala puno

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako nije bilo ejakulacije neće doći do trudnoće. Koristite navedene vaginalete prema uputama vaše ginekologice.