Molila bih vas za savjet

pavlov

Imam 47 godina i jedan porod prije 14 godina.Do sad nisam imala nikakvih ginekoloskih problema hvala bogu,Od lijekova pijem opipramlo 0,25, omeprazo i bisoprolo1,25
Menstracije mi vec par godina saraju zadnju sam imala u martu vec 5 mjeseci nisam dobila Zadnji ginekoloski pregled bio sredinom juna ultrazuk i pap test bili hvala bogu ok.Moj problem pocinje krajem jula javlja mi se bol u karlicnoj kost Boli cijelu noc , sutra prodje Da bi mi se poslije 2 sedmice javilo peckanje kad mokrim i dobijem zinat 250mg2x1 ali nije mi bilo bolje i dalje me dole boli karlica i iznad nje udara u ledja nisko Isla sam inetrnisti na ultrazvuk abdomena i bilo hvala bogu ok Otisla sam prije 10 kod hirurga i kod nje ok on misli da su neki nervi iz kicme pa udaraju naprije Evo 5 sedmica meine to i dalje Muci.Jedino sto sad me najvise boli kad hodam i tako jako udara u donji dio kicme da osjetim kako mi kicma gori, Imam osjecaj da ce mi sve dole ispasti Kad lezim sjedim bude lakse ili ako duze hodam bols e smanji najgora je kad tek krecem da hodam pOJMA NEMAM KOM DR DA SE JAVIM napravila sam Termin i kod ginekologa ali u septembru. D adodamda mi se u zadnjih nekoliko dann pojaca vaginalni sekret bjele boje i i rastezlnjiv , nema nikakav spacifican miris i i u zadnjih nekoliko dan imam potrebu za sexsom Kojeg se bojim jer ne znam da li je ova bol ginekoloska.Izvinite na dugom pisanju i jos da dodam kad sama sebi prepipam stoma dole karlica me boli i na dodir i malo iznad ali ne tik na dodir vec kad pusti ruku Hvala vam puno

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom mislim da se ne radi o ginekološkom problemu. Eventualno se mogu napraviti cervikalni brisevi.
Prije da se javite fizijatru.