Molim vas pomoc

gap

Poštovani, ispricavam se sto radim novu temu,ali kad posaljem pitanje u drugu temu vec postojecu ono ne dolazi neprikazuje se..
Htijela bih vas pitati, menstruacija mi danas kasni vec 5 dan, imala sam odnose sa deckom dva dana poslije prosle menstruacije s prekinutim snosajem, i jos par puta tijekom neplodnih dana. Mjesecnica mi je uvijek bila redovna i tocna, osim prosli put kad je isto kasnila 4 dana. Osjecala sam ovih dana lagane grceve,imala sam sve uobicajne simptome nadolazece menge, ali ona jednostavno nedolazi. Dali je moguce da sam trudna ? I za koliko dana mogu napraviti test za trudnocu ?
Hvala Vam, lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test već sutra. Ovo što ste napisali da ste imali odnose nekoiko puta u neplodnim danima mi ništa ne znači. Za to bi trebao imati više detalja.