molim vaš savjet

Poštovani!
Imam 27 godina i stalnog partnera već 3 godine. Moj je veliki problem što već duže vrijeme pokušavamo imati spolne odnose (još uvijek sam djevica!), ali me toliko boli da ne mogu nikako izdržati i ne uspijemo. Već 2 puta imala sam krvarenje nakon našeg pokušaja odnosa, jednom jako obilno tu večer i sutradan manje, ali i dalje me jako boli i nismo uspjeli imati odnos(nije ušao). Ne znam više što činiti. To me jako muči. Molim vas za savjet.
Ima li neko sredstvo koje bi mi anesteziralo to područje da ne osjećam toliku bol? Ili mogu li otići kod ginekologa da mi kirurški odstrani himen? Bol je neizdrživa.
I kako me može pregledati ako sam još djevica?
Molim vas, pomozite! Veliko hvala!

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
za početak svakako se javite ginekologu koji će utvrditi da li je anatomski i funkcionalno reproduktivni trakt uredan. Daljnji će postupak i savjet ovisiti o nalazu.