orgazam

anyas

Zanima me da li na tržištu postoji nekakva krema,tablete koje ženama olakšavaju postizanje orgazma.
Ja kao i mnoge žene imam problema s postizanjem vaginalnog orgazma. Klitorisno mogu svrsiti bez problema,ali kad imam odnos s dečkom,nikako. Isprobali smo sve moguce poze,nacin disanja,potpuno budem skoncentrirana ali nista.
Trebalo bi mi vjerojatno sat vremena da se to desi. Znam da postoje mnogi preparati koji muskarcima olaksavaju seksualne probleme ali sto se zena tice da li postoji sta za nas?? To me dosta frustrira i zbog toga sam nekako i izgubila zelju za seksom....

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
na tržištu postoje različiti pripravci namjenjeni ovoj namjeni, po meni, dvojbene učinkovitosti i to zbog multikauzalne prirode ženskog orgazma te Vam neću direktno preporučiti niti jedan od njih. Ovdje će od pomoći u savjetima biti prijateljice, rodbina, farmaceuti.........