Mrlje na genitalnoj regiji

Martsss

Dobar dan. Prije par mjeseci sam primjetila kao svijetliju mrlju par nijansi svijetliju od koze na desnoj velikoj usni. Sada sam primjetila da imam i oko anusa i kraja međice. Ne osjecam svrab, nikakav cudan iscjedak. Trebam li se jako zabrinuti? O cemu je rijec? Narucena sam vec kod ginekologa

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno se prema opisanom radi o vitiligu. Konzultirajte dermatologa na našim stranicama.