Mučnina

Smoki

Poštovani,

imam svakodnevne i cjelodnevne mučnine koje prestaju samo za vrijeme menstruacije. Nisu popraćene povraćanjem, ali me stalno muče.
Pravila sam danas i test na trudnoću (iako imam menstruaciju), negativan je.
Ne znam što mi je činiti.
Rodila sam prije 6 mjeseci, ne dojim.

Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, mislim na osnovu iznesenog da se ne radi o ginekološkoj problematici. Savjetujem posjet vašem liječniku opće medicine, jer mnogo stanja uzrokuje mućnine, kao na primjer povišen tlak, neurološke smetnje, povišene vrijednosti šećera itd.

Smoki

Još jedno pitanje nevezano uz ginekologiju. happy
Vidim da se razumijete u puno toga, pa me zanima znate li može li mučninu uzrokovati reumatoidni artritis?
Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne može.

Serendipity

Poštovani,

već dva dana muči me jaka mučnina sa slinjenjem kao da ću povratit... 13. i 14. dan ciklusa su u pitanju....inače ciklusi su mi od 28 -31 dan...menstruaciju sam imala normalnu prije 14 dana a spolne odnose sam imala 20.dan prošlog ciklusa...
pretprošli ciklus me to nije mučilo ali sam imala 14.dan sukrvicu iako sam dobila menstruacjiu taj ciklus 31.dan....

Pitanje je: da li je moguće da ginekološke smetnje uzrokuju te mučnine ,poput cisti?

Hvala na odgovoru!happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije povezano uz ginekološke probleme. Javite se liječniku obiteljske medicine.