Musko pitanje

garfild77

Prije par godina pojavila mi se bijela tekucina u urinu,koja se javlja pri kraju mlaza.Posjetio sam doktora,uradio test urina i krvi.Sve je bilo uredno,doktor mi je propisao ceporeksin tablete.Medjutim ponovo se javilo,i javlja se vecinom kad je hladno vrijeme.Bolove nemam,medjutim na preponama imam stalno crvenilo.U zadnje vrijeme cini mi se da imam probleme i sa erekcijom tj.nemogu dozivjeti potpunu erekciju.A niti ponovnu erekciju u naredni par sati...
Bolove nemam,a niti druge probleme.Ne pusim i rijetko kad pijem...
Molim za odgovor i zahvaljujem

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovani, molim pitanje uputite urologu.