Nalaz mokraće

www

Poštovani dr.,

da li je moguće da u nalazu mokraće imam eritrocita (poz +) i od 8- 10 nakon urađenog papa testa i uzv. Nakon što sam bila kod svog dr na pregledu, išla sam zbog upale mjehura vaditi mokraću isto popodne i nalaz je došao sa pozitvnim eritrocitima. Nisam imala krvarenje(vidljivo) poslije pape.

Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nema veze s uzimanjem PAPA testa. Vjerovatno je rezultat upale u mokraćnom sustavu.