nejasan nalaz sto ovo znaci?

blinki

imam 25 godina bila sam na ginekoloskom pregledu i imam vise pitanja jer me je strah.

1. sto znaci: uterus i adneksa nejasnog palpacionalnog nalaza?

2. prvu menstruaciju sam dobila sa 11 g, nakon polagodine postale su vrlo bolne. je li to normalno?

3. maternica mi je mala doktorica mi je rekla kao da gleda 15 godisnjakinju). Moze li se to odraziti na trudnocu? Moze li se lijeciti?

4. Jedan jajnik je posve u redu na drugom doktorica kaze da je pokriven zutom pjenom?

Papa test je gotov iduceg tjedna.Nervozna sam i napeta pa Vas molim da mi date neke savjete jer se bojim. Hvala unaprijed.

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
nalaz mi se ne čini dramatičnim. Ipak, dobro bi bilo da se javite nekom ginekologu koji će vas pregledati i potom objasniti svoj nalaz !