nepovezani? simptomi, nepoznat razlog

tonca123

Poštovani, lijep pozdrav.
nisam znala gdje da uputim ovo pitanje, molim vas da me usmjerite.
već dulje vrijeme imam nekakvu infekciju ili ginekološku upalu koju sam liječila u 11mj vaginalnom kremom, ali simptomi su se vratili za par dana. dugo je nisam lijecila nakon toga, trenutno čekam nalaze svih briseva prema odluci ginekologa. ono sto me zabrinjava su ostali simptomi koji mi se javljaju a koje nemam gdje smjestiti (jedino ova upala je kronicna, vec godinama u fazama osjetim kronican svrbez a izbjegavala sam nazalost posjet ginekologu), a neprestana zedj i nakon sto popijem po 3-4 case vode, akne, problemi s mjehurom i mokracom (unazad 10 dana promjena mirisa i tamna boja, bol pri mokrenju), otezano gutanje (ali ne boli me grlo). prije 2 tjedna izbio mi je kruzni plik na boku sad je velicine 3 cm i izgleda kao gljivicna infekcija (u sredini se susi a kruzno se siri). unazad par dana izbilo mi je jos 20ak crvenih malih plikova par mm, vecinom po trupu i ledjima i uz prepone, zasad ne rastu brzo. cekam rezultate briseva, a doktorica opce prakse zasad tretira plikove kao alergiju. zanima me da li je moguce da su ovi simptomi povezani i znak neke vece i opasnije bolesti i sto biste preporucili? takodjer mi fali energije, jedva ustanem iz kreveta uz neprestanu bol u ledjima, ali to je mozda i od stersa posto sam se jako zabrinula oko ovih simptoma. puno hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Previše je tu simptoma. Mislim da bi trebali konzultirati dermatologa na našim stranicama a i napraviti urinokulturu.