Neregularna mjesečnica

belivk1982

Poštovani,

Moja cura i ja imamo problema skoro svakog mjeseca s njezinom menstruacijom.U razdoblju od druge polovice 8. mjeseca pa do kraja 10. mjeseca ona nije dobila.Kasnije u 11 mjesecu kasnila joj je 12 dana, u 1. mjesecu 14 dana, a sada je trebala dobiti 1.4.2015 i još nije dobila.Kako je prošlo već 15 dana, a spavali smo prije mjesec i pol dana zadnji puta(jednom bez kondoma,ali nije bilo ejakulacije,spolni odnos je trajao otrpilike 2 min.).Želim vas pitati pošto ju je uhvatila mučnina na kratko vrijeme 14.4.2015, moramo li se brinuti i radili se o trudnoći?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom mislim da se ne radi o trudnoći. Savjetujem da se javi na pregled i uzv jer se moguće radi o pcos-u.