obilna menstruacija

lili

Poštovani,
imam 40 godina i u zadnjih skoru godinu dana primjetila sam promjene za vrijeme menstruacije. Postale su obilne s izljevima i ugrušcima. Duljina trajanja je ostala ista (7 dana). Ultrazvučnom pregledu pokazao je : Uterus inhomogen nepravilne granice, straga široko polje adenomioze. Endometrij troliniski.
Zanima me da li bi trebala napraviti još kakve pretrage (hormoni ?) i da li postoji kakvo liječenje ovog stanja.
Unaprijed zahvaljujem.

dr. Miro Šimun Alebić, spec.gin.

Poštovana,
na raspolaganju ginekologu stoje terapijski postupnici čija primjena se razlikuje od slučaja do slučaja. Ovim putem, na žalost, ne mogu ulaziti u detalje.