odgadjanje menstruacije

mila34

Postovani, da li postoji nacin da se menstruacija 'pomakne' za par dana, kako imam jedno takmicenje uskoro, a ne mogu da mislim kad sam u tom periodu postoji li neka tableta injekkcija i slicno da to pomakne, a da pri tom nije stetno.......Imam 34 godine, put ne mogu odloziti jer to na zalost ne ovisi o meni, pa ako postoji neki nacin molim vas da mi kazete. Unaprijed zahvalna.

dr. Miro Šimun Alebić, spec.gin.

S pretpostavkom 28 dnevnog ciklusa, uzimajte 2x1 tabletu Dabrostona dnevno od 21. dana ciklusa. 2-5 dana po prestanku uzimanja dobit ćete menstruaciju.