Odstupanja u trudoći

Aida9784

Poštovani danas sam bila na pregledu i malo sam zabrinuta imaju neka odstupanja, ne slažu se neka mjerenja kod bebe sa sedmicom trudoće. Trudna sam 31 sedmicu pa mi treba Vaše mišljenje imam li razloga za brigu.
BPD=78.1(31)N
FL=52.3(27+69
AC=241.8(28+3)
HC=275.9(30+1)
KŠC posteljica straga I stepen zrelosti
Plodna voda fiziološka
RIAU 0.65
Beba prednjači zadkom.
Molim vas za mišljnje.

Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to je sve unutar fizioloških granica odstupanja. U obzir treba uzeti i standardnu pogrešku kod mjerenja.