Opetovani seks

mtbddma4

Poštovani,
imala sam zaštićeni seks s dečkom u vrijeme plodnih dana. Kada je trebao ejakulirati, ucinio je to tako da je skinuo kondom i ejakulirao po mojem trbuhu. Nakon toga me obrisao vlaznim maramicama te je obrisao i svoje ruke i spolovilo. Nakon nekih 10 minuta ponovili smo seks te je stavio novi kondom. Zanima me postoji li nekakva mogucnost trudnoce, u slucaju da se mozda nije najbolje obrisao nakon ejakuliranja te su mozda neki spermiji ostali na penisu ili njegovim rukama i tako, tijekom drugog seksa, dospijeli u mene? Ponavljam, oba su puta bila zaštićena.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji mogućnost trudnoće. I da je zaostalo ejakulata on se u tom periodu sigurno osušio, i time izgubio sposobnost za oplodnju.