Opustanje koze velike i male stidne usne

saky_p

Da li se to moze desiti zbog stimulacije klitorisa? Jer je klitoris bio malo natecen i sad kad se takne kao da se malo napumpa... a koza velike stidne usne kad se uhvati rategljiva je kao kad se za obraz ufatim pa rastezem tako deluje, a koza male je bas olabavila se i opustena, nzm u cemu je problem, nadam se da cete mi pomoci i pojasniti, i kako vratiti to u normalu, hvala...

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, teško je bez pregleda reći o čemu se radi. Pokušajte s kremama koje sadrže estrogene hormone. Moguće da će se stanje popraviti.