oskudna i neobična menstruacija

ana

imam poprilično pravilan m. ciklus - svaka 23 dana, ali moja menstruacija je smećkaste boja, ii ostavlja trag poput crnog taloga. sto mi mozete reci o tome? traje oko 3 dana. sve me to jako brine! 21 mi je godina. puno vam hvala.

dr. Miro Šimun Alebić, spec.gin.

Poštovana,
na prvi pogled ništa opasno, ali za daljnje komentare nužna je makar primarna ginekološka obrada.